Műszerész / szerviztechnikus

Fémipari gépek fejlesztésével nagy- és kiskereskedelmével, szervizelésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZERÉSZ / SZERVIZTECHNIKUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú elektronikai műszaki végzettség
Jó forrasztási gyakorlat
PC alapismeret (felhasználói szintű)
Problémamegoldó készség, ügyfélorientált gondolkodásmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hegesztőgépek javításában szerzett gyakorlat, főleg inverteres gépeknél
Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Főbb feladatok, munkák:
mérések elvégzése, hiba feltárása hagyományos és SMD áramkörökben
javítási árajánlatok elkészítése
alkatrész szintű javítás elvégzése
új gépek műszaki ellenőrzése
hegesztőgépek helyszíni karbantartása és műszeres felülvizsgálata

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes teljesítmény arányos jövedelem

Bővítjük csapatunkat egy olyan munkatárssal, aki velünk együtt dolgozik a CÉG küldetésén.
Dinamikusan fejlődő, hegesztőgépek, plazmavágók és fémipari gépek fejlesztésével nagy- és kiskereskedelmével, szervizelésével foglalkozó céghez keresünk munkatársat családias környezetbe teljes munkaidőben

Munkavégzés helye:
Miskolc

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.