Kereskedelmi ügyintéző

Fémipari gépek fejlesztésével nagy- és kiskereskedelmével, szervizelésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Önálló munkavégzés
Tanulási hajlandóság
Problémamegoldó hozzáállás
Jó kommunikációs képesség, telefonon, írásban és szóban is, barátságos személyiség
Kereskedelmi végzettség, tapasztalat
Ügyviteli ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Kereskedelmi tapasztalat
Műszaki érdeklődés, vagy végzettség
Számlázó és CRM programok ismerete
Office programok ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Vásárlók tájékoztatása az üzletben, telefonon
Rendelések feldolgozása és rögzítése
Számlázás, számlaellenőrzés, bevételezés
Küldemények kezelése (csomagolás, címzés, szállítási ügyintézés)
Árajánlatkérések feldolgozása
Beszerzéssel kapcsolatos feladatok
Szervizes gépek átvétele, kiadása
Leltározás

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes bérezés
Mobiltelefon
Kulturált, jól felszerelt környezetben történő munkavégzés
Fix munkaidő

Bővítjük csapatunkat egy olyan munkatárssal, aki velünk együtt dolgozik a CÉG küldetésén.
Dinamikusan fejlődő, hegesztőgépek, plazmavágók és fémipari gépek fejlesztésével nagy- és kiskereskedelmével, szervizelésével foglalkozó céghez keresünk munkatársat családias környezetbe teljes munkaidőben

Munkavégzés helye:
Miskolc

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.