Értékesítési vezető - vezető utánpótlás program

Magyarország piacvezető pénzügyi szolgáltatójának megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ - VEZETŐ UTÁNPÓTLÁS PROGRAM

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakmai elvárások:
Legalább középfokú végzettség (diploma előny)
Minimum 1 év pénzügyi szektorban szerzett értékesítési tapasztalat, termékismeret
Értékesítési tapasztalat előnyt jelent
Személyes elvárások:
Jó fellépés, kiemelkedő kommunikációs és meggyőzőkészség
Mások motiválásának és fejlesztésének képessége
Vállalkozói, menedzseri szemléletet
Teljesítmény-orientáltság
Kitartás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Diploma
Értékesítési tapasztalat
Vezetői ambíció

Főbb feladatok, munkák:
Képzési programban való részvétel: pénzügyi termékek és szolgáltatások megismerése, szektor sajátosságainak és működésének elsajátítása
Kapcsolatfelvétel új ügyfelekkel, meglévő ügyfélállomány kezelése
Személyre szabott termékportfolió összeállítása, pénzügyi tanácsadói feladatok
Új értékesítők felkutatása és kiválasztása,
Üzleti csapatába tartozó értékesítők támogatása

Amit kínálunk:
Stabil piaci jelenlét, országosan ismert, jó nevű vállalat
Folyamatos szakmai és vezetői képzések
Kiemelkedő jövedelem, motiváló ösztönző rendszer
Hivatásindító támogatás
Széles termékpaletta

Munkavégzés helye:
Szeged és vonzáskörzete