Autó / motorkerékpár szerelő

Honda márkakereskedés megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

AUTÓ / MOTORKERÉKPÁR SZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Ügyfélbarát, türelmes és megoldáskereső hozzáállás
Tanulásra való hajlandóság
Önálló munkavégzési képesség mellett csapatjátékos beállítottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Nagyműszeres vizsgálatok területén képzettség
Angol nyelv használható ismerete

Amit kínálunk:
Megbízható háttér
Kellemes kollégák és munkakörnyezet
Bejelentett, teljes munkaidős állás
Versenyképes fizetés, fejlődési lehetőség, jutalékos rendszer

Nem hátrány az sem, ha pályakezdő vagy!

Munkavégzés helye:
Budapest, XVIII. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.