Villanyszerelő / technikus

Ipari villanyszereléssel, hibajavítással és üzemzavarok elhárításával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLANYSZERELŐ / TECHNIKUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség
Büntetlen előélet
Jogosítvány
Új ismeretekre való igény, pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Pomáz vagy közeli lakhely
Szakmai gyakorlat
Hibakeresési gyakorlat
PC alkalmazás ismerete
Jó kommunikációs készség

Főbb feladatok, munkák:
Napi szinten jelentkező villamos hibák kezelése, javítása
Új villamos rendszerek építésénél aktív közreműködés

Megbízóról:
Ipari villanyszereléssel, hibajavítással, üzemzavarok elhárításával foglalkozik.
Ügyfélkörük jelentős része állandó.
Áramszolgáltatói csatlakozási igények, átalakítások ipari és kisfogyasztói megrendelők részére.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Kiemelt fizetés
Nyári és téli fizetés kiegészítés
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Pomáz és környéke