Üzembehelyező / karbantartó

Beépített tűzjelző és tűzoltó rendszerek tervezésével, kivitelezésével és karbantartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜZEMBEHELYEZŐ / KARBANTARTÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
1-3 év szakmai tapasztalat
villanyszerelői vagy elektromos végzettség
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
tűzvédelmi szakvizsgák
személyemelő kezelői jogosítvány
hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Beépített tűzjelző és tűzoltó rendszerek karbantartása és kivitelezése országosan

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú munkavégzés
Jó munkakörülmények
Kiváló csapat
Gépkocsi használat
Mobiltelefon

Munkavégzés helye:
Országosan, budapesti központtal

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.