Termékösszekészítő / targoncás

Földmunkagépek, markoló kanalak gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

TERMÉKÖSSZEKÉSZÍTŐ / TARGONCÁS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Emelőgép kezelő jogosítvány (emelőgépkezelő vagy emelőgépkezelő kivéve targonca)
Számítógépes ismeretek a mindennapi munka alapfeltétele (excel, word)
Targoncavezető engedély (OKJ bizonyítvány vagy emelőgépkezelő végzettség + targoncajogosítvány)
Könnyű vagy nehézgépkezelő OKJ bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerezett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Három műszakos munkavégzés (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6.00)
Szállítmányok átvétele, ellenőrzése
Alkatrészek polcra pakolása, rögzítése a számítógépes rendszerben
Termelési igény alapján kigyűjtési lista készítése a kittelő program segítségével
Termelés számára alkatrész kittek összeállítása
Raklapok mozgatása, pakolási feladatok
Ellenőrzési, leltározási feladatok
Üzem területén alapanyagok, alkatrészek, részegységek és késztermékek fel – és lerakodása
Rakodási dokumentumok vezetése

Amit kínálunk:
Utazás támogatása ( céges busz vagy törvény szerinti maximum összeg)
Alapbér + kiemelt műszakpótlék + bónusz + havi fix cafeteria
Túlóra lehetőség
Biztonságos munkafeltételek, munkaruha, védőeszközök
Betanulás és szakmai továbbképzések minden területen
Egyéb juttatások: ajánlói bónusz, vállalati büfé, gyümölcs nap, rendezvények

Munkavégzés helye:
Gödöllő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével és a a bizonyítványok másolatának a megküldésével az alábbi e-mail címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.