Műszaki vezető

20 éves múlttal rendelkező egyedi, speciális csomagolástechnikai megoldásokat kínáló sikeres vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI VEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Az ideális jelölt műszaki beállítottságú, fontos számára a gépek rendezettsége működőképessége.
Folyamatosan tartja a kapcsolatot a gépkezelőkkel és a termelésvezetővel.
Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos az általa végzett munka, és magáévá tudja tenni cégünk minőségi elveit.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Műszaki tapasztalat
Gyakorlatiasság
Szervezőkészség
Fejlődésre, előrejutásra való igény

Főbb feladatok, munkák:
A gépek beállításának elsajátítása
A gépek karbantartásának tervezése
A gépek műszaki állapotának figyelése, hibák feltárása, kijavítása
A gépeken aktuális átalakítások, fejlesztések kivitelezése
Műszaki munkatársak tevékenységének koordinálása, vezetése

Az új kollégánk elsődleges feladata az egyedi kialakítású tasakgyártó gépeink műszaki állapotának figyelése, javítása, fejlesztése.
Ebben a munkakörben az a legnagyobb szakmai kihívás, hogy az egyedi gépeken többféle kivitelű tasakot lehet gyártani, ezért minden gép sajátosságát meg kell ismerni. Nagy hangsúlyt fektetünk a minőségre, ezért pontos, tisztán dolgozó kollégát keresünk, aki a kb. három hónapos betanulás után képes az önálló munkára.

Munkaidő:
Főállásban

Munkába állás kezdete:
Azonnal

Megbízóról:
Több, mint 20 éves múlttal rendelkező sikeres vállalkozás.
Cég különlegessége, hogy sokféle speciális alapanyagból készítenek sokféle kivitelű, egyedi csomagoló anyagot.
A jó minőségű termékek, és a rugalmasságuknak köszönhetően a folyamatosan fejlődnek, ezért is keresnek új munkatársat

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Munkához szükséges eszközök
Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Szeged-Szőreg, majd új üzemünkben: Szeged Délép Ipari Park

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.