Szoftver értékesítő

Több mint 25 éve működő magyar magántulajdonban lévő informatikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZOFTVER ÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Ügyfélbarát, türelmes és megoldáskereső hozzáállás
Tanulásra való hajlandóság
Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Excel, Word, elektronikus levelezés)
Önálló munkavégzési képesség mellett csapatjátékos beállítottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Nagyműszeres vizsgálatok területén képzettség
Angol nyelv használható ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Saját fejlesztésű komplex ügyviteli rendszerünk (ACTUAL Ügyvitel) értékesítése
Potenciális érdeklődőkkel történő kapcsolattartás, egyeztetés
Az értékesítési folyamat adminisztrálása
Szakmai konzultációkon való részvétel
Felhasználók háttértámogatásában való részvétel

Amit kínálunk:
Megbízható háttér
Kellemes kollégák és munkakörnyezet
Bejelentett, teljes munkaidős állás
Egy műszak (nappali)
Normál munkarend (a hétvége a pihenésé)
Megbízható, korrekt bérfizetés
Szakmai fejlődési lehetőség
Jó hangulat, emberi vezetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, belváros