Biztonságtechnikai telepítő

Gyengeáramú integrált rendszerek tervezésével, kivitelezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BIZTONSÁGTECHNIKAI TELEPÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Telepítésben szerzett releváns szakmai tapasztalat
Önálló munkavégzés
Szakirányú ismeretek
Elvégzett munka precíz, pontos dokumentálása
Elkötelezettség a magas minőségű ügyfélorientált projektek megvalósításában
Precíz, kitartó és kihívásokat szerető konstruktív, rugalmas személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Biztonságtechnikai, vagy egyéb műszaki mérnöki végzettség
Informatikai alapismeretek (IP alapú rendszerek)
Hálózatépítési és telepítésvezetési tapasztalat
Érvényes beépített tűzjelző rendszer telepítői, karbantartói vizsga
Egyéb gyengeáramú rendszerek telepítési gyakorlata
B-kategóriás jogosítvány
Angol szakmai nyelv alapfokú ismerete
AutoCad felhasználói szintű ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Gyengeáramú főként vagyonvédelmi rendszerek kiépítésében való részvétel (betörésjelző, tűzjelző, videó, beléptető, tv, hangosítás, strukturált hálózat, telefon stb.)
Telepített rendszerek beüzemelése
A kiépített rendszerek ellenőrzése és karbantartása
Új munkák felmérése
Gyengeáramú rendszerek megvalósulási dokumentációjának elkészítése

Amit kínálunk:
Szabad hétvégék
Versenyképes fizetés
Fejlődési, előrelépési lehetőség
Kihívást jelentő nagy volumenű projektek
Céges autó a munkavégzéshez
Mobiltelefon
Új, modern eszközök a munkavégzéshez

Munkavégzés helye:
Budapest és Pest megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.