Értékesítő / kapcsolattartó

Étrend-kiegészítők, gyógyhatású készítmények forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ / KAPCSOLATTARTÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Értékesítésben szerzett tapasztalat
Önálló munkavégzés
Precizitás
Jó kommunikációs készség
Ügyfélbarát szemléletmód
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Számlázó programok ismerete
Alapvető informatikai ismeretek
Gyógyszertárakkal való kapcsolattartásban való jártasság
Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Meglévő partnereinkkel kapcsolatos feladatok:
kapcsolat ápolása, aktuális ajánlatok kommunikálása,
oktatások szervezése a termékeinkről, oktatóanyagok összeállítása, oktatások megtartása,
rendelések befogadása, ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.
Új partnerekkel kapcsolatos feladatok:
új partnerek felkutatása, a cég bemutatása
újonnan induló viszonteladói rendszerünk beindítása

Megbízóról:
1999 óta a magyar piac meghatározó szereplője. Fő profiljuk étrend-kiegészítők, gyógyhatású készítmények forgalmazása.
Céljuk, hogy felhívják a figyelmet a természetes készítmények fontosságára, ennek megfelelően termékpalettájuk kizárólag természetes alapanyagok felhasználásával készült, prémium minőségű termékekből áll.

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Céges mobiltelefon
A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
Hosszútávú, stabil munkalehetőség
Fiatalos, vidám csapat
Nagyfokú szabadság a munkavégzésben
Ingyen kávé :)

Munkavégzés helye:
Nagytarcsa

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.