Mérlegképes könyvelő

Ócsai könyvelőiroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Mérlegképes könyvelői végzettség
Önálló, precíz munkavégzés
Rendszer szemlélet, pontosság,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Legalább 3 év gyakorlat mérlegképes könyvelőként
Könyvelőirodai munkavégzésben való jártasság

Főbb feladatok, munkák:
Vállalkozások könyvelési anyagának (számlák, bankkivonatok) rendszerezése, összekészítése könyvelésre
Kontírozás, adatrögzítés
Főkönyv egyeztetés, tárgyi eszköz nyilvántartás
Amortizáció elszámolás

Megbízóról:
Könyvelőirodánk Ócsán 1996 óta végzi tevékenységét
Főként helybeli vállalkozásokat könyvelnek
Ügyfeleik között vannak egyéni vállalkozók, őstermelők, Bt-k, Kft-ék és Zrt is
Jelenleg 5 fővel látják el a feladatukat

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Fejlődési lehetőség, állandó
Folyamatos képzés, versenyképes fizetés, családias légkör

Munkavégzés helye:
Ócsa

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.