Villanyszerelő

Németországi cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLANYSZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú szakképesítés
Megbízhatóság, önállóság
Pontos, precíz munkavégzés
Német nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
2-3 év német nyelvterületen szerzett munkatapasztalat,
Saját autó

Főbb feladatok, munkák:
Szekrénybekötés
A tervrajzok és huzalozási rajzok áttanulmányozása
A vezetőhuzalok lemérése és behúzása a védőcsőbe
A fogyasztók bekötése és a bekötés helyességének ellenőrzése
A védőföldelések kialakítása és a földelési ellenállás rendszeres ellenőrzése
A villamosvezeték-rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása és javítása

Amit kínálunk:
Min brutto 15-20 euro/ óra, plusz a munkába járás
Német bejelentéssel, heti 50 órákat is lehet dolgozni
A szállást a cég biztosítja
Évi 25 nap fizetett szabadság

Munkavégzés helye:
Németország (Ludwigshafen)

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.