Account manager

Több mint 25 éves eredményes múlttal rendelkező ügyfélhívó rendszerekkel foglalkozó KKV megbízásából keresünk motivált, eredménycentrikus, innovációs készséggel rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

ACCOUNT MANAGER

Az álláshoz tartozó elvárások:
Erős ügyfélcentrikus gondolkodás
Jó kapcsolattartó, prezentációs képesség
Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
Megfelelő működő kapcsolatrendszer
Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
Nyelvtudás (megfelelő szint esetén részvétel az exportmunkákban)
B kategóriás jogosítvány
Műszaki irányú felsőfokú végzettség
Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (Word, Excel stb.)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Fiatalos lendület
Tanulási vágy

Főbb feladatok, munkák:
Új partnerek felkutatása, kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
Személyes tárgyalások folytatása, árajánlatok, akciók készítése
Tenderek anyagainak elkészítése
Projektekben aktív részvétel, ezek nyomon követése
Kapcsolattartás a beszállítókkal, igény szerint új partnerek keresése
Pre/post sales feladatok elvégzése
Tanácsadás az optimális megoldások megtalálása érdekében

Megbízóról:
1991-ben alakult, Magyarországon elsőként kezdett ügyfélhívó (CFM) rendszerekkel foglalkozni.
Az elmúlt 25 évben, 30 különböző alkalmazási területen több mint 1000 rendszer sikeres telepítésére került sor.
Büszkék rá, hogy ezt az ügyfélkezelési kultúrát cégük honosította meg az országban.
Dinamikusan fejlődő vállalkozás, biztos anyagi háttérrel 100% magyar magán tulajdonban.
Munkatársainak száma jelenleg 10-15 fő, akik részt vesznek a napi munkában.
Szakembereik 95%-a több mint 5 éve ezen a szakterületen dolgozó, diplomás jól képzett munkatárs.
Képzett szoftverfejlesztői és support csapatunk biztosítja a rendszerek fejlesztésével és működtetésével kapcsolatos elvárásoknak való megfelelést.
Hardveres szakembereik végzik a rendszerek installálását, szervizelését az ország egész területén az ügyfelek által elvárt SLA feltételeknek megfelelően.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes javadalmazás
Értékeljük a kiemelkedő teljesítményt
Aktív és közvetlen résztvevője lehetsz a cég sikereinek
Családbarát munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.