Szerviztechnikus

Ügyfélhívó (CFM) rendszerekkel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség
Min. 2 éves gyakorlati tapasztalat a szervízmunka és az installációk területén
Rugalmas munkaidő elfogadása
B kategóriás jogosítvány
Csapatmunkában való gondolkodás
Önálló feladatvégzési képesség
Angol alapfokú nyelvtudás
Ügyfélbarát attitűd, kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Fiatalos lendület
Tanulási vágy

Főbb feladatok, munkák:
Telepítéshez szükséges helyszíni felmérések, karbantartások elvégzése
Telepítendő eszközök, berendezések installálása
Hibabejelentések kezelése, helyszíni elhárítása
Meghibásodott eszközök hibafeltárása, javítása, valamint a beszállítói javítások ügyintézése

Megbízóról:
1991-ben alakult, Magyarországon elsőként kezdett ügyfélhívó (CFM) rendszerekkel foglalkozni.
Az elmúlt 25 évben, 30 különböző alkalmazási területen több mint 1000 rendszer sikeres telepítésére került sor.
Büszkék rá, hogy ezt az ügyfélkezelési kultúrát cégük honosította meg az országban.
Dinamikusan fejlődő vállalkozás, biztos anyagi háttérrel 100% magyar magán tulajdonban.
Munkatársainak száma jelenleg 10-15 fő, akik részt vesznek a napi munkában.
Szakembereik 95%-a több mint 5 éve ezen a szakterületen dolgozó, diplomás jól képzett munkatárs.
Képzett szoftverfejlesztői és support csapatunk biztosítja a rendszerek fejlesztésével és működtetésével kapcsolatos elvárásoknak való megfelelést.
Hardveres szakembereik végzik a rendszerek installálását, szervizelését az ország egész területén az ügyfelek által elvárt SLA feltételeknek megfelelően.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Tapasztalatnak és tudásszintnek megfelelő 8 órás, bejelentett munkabér
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.