Víz-, gáz-, fűtésszerelő, csőszerelő munkatárs

Épületgépészeti komplett generál kivitelezéssel foglalkozó magyar tulajdonban lévő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VÍZ-, GÁZ-, FŰTÉSSZERELŐ, CSŐSZERELŐ MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum 3-5 év épületgépészeti területen szerzett szakmai tapasztalat
Aktív részvétel a feladatok megoldásában
Tisztességes, józan életvitel, igényes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány
Kiviteli tervek rajzolvasása, önálló munkavégzés
Érettségi vagy technikus végzettség (nem feltétel)
Számítógép felhasználói szintű ismerete
Budapesten vagy vonzáskörzetében lévő lakhely
Nagyobb kivitelezésekben szerzett szerelő tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Épületgépészeti rendszerek szakszerű kivitelezése

Megbízóról:
Épületgépészeti komplett generál kivitelezéssel foglalkozó magyar tulajdonban lévő vállalat. Esősorban irodaházak, bevásárlóközpontok teljeskörű belső gépészeti kivitelezési munkáit végzi.

Amit kínálunk:
Hosszútávú, stabil munkalehetőség, határozatlan idejű bejelentett munkaviszony
Munkaruhát, minőségi védőfelszerelést, minőségi szerszámokat biztosítunk
Korrekt, pontos bérkifizetés

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, fizetési igény és várható munkakezdés megjelöléssel várjuk az alábbi e-mail címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.