Épületgépész csoportvezető

Épületgépészeti szereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÜLETGÉPÉSZ CSOPORTVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Német nyelvtudás
Szakirányú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Csőszerelés: csővezetékek, vezetékhálózatok és az ezeket kiszolgáló berendezések építése, összeszerelése.
Hegesztés: épületgépészeti kivitelezési munkálatok során felmerülő hegesztési munkák.
Légtechnika szerelés: légtechnikai rendszerek kiépítése, légkezelő gépek telepítése, kanalak, csövek pozícióba helyezése.

Megbízóról:
Épületgépészeti szerelés. Hűtés, fűtés, légtechnika, szaniter, autógyárak, olajfinomítók, kórházak, szállodák, irodaházak épületein.
Munkavállalóink kiküldetésben dolgoznak Németországban, Magyarországon bejelentett, magyar alkalmazottakkal dolgozunk.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Magyarországi bejelentés
Szállás biztosítása
A szállás és a munkahely közötti utazást, a szerszámokat, munkaruhát és munkavédelmi eszközöket a cég biztosítja
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Észak-Németországban (Papenburg), valamint Stuttgart, Frankfurt környékén dolgoznak

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: kulfold10[email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.