Műszaki projektmenedzser

A hazai műszaki, karbantartási piac jelentős és meghatározó magyar tulajdonban lévő anyagforgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI PROJEKTMENEDZSER

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legyen néhány éves tapasztalod műszaki menedzser/projekt-menedzser területen
Projektszemlélet
Műszaki beállítottság
Műszaki, műszaki menedzseri vagy ehhez hasonló területen szerzett iskolai bizonyítvány
Jól tud használni a számítógépes programokat
Szeress kommunikálni és csapatban dolgozni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány
Beszélj német vagy angol nyelven

Főbb feladatok, munkák:
Műszaki projektekben való közreműködés
Értékesítési/termék projektekben való részvétel
Kapcsolattartás a partnerekkel

Megbízóról:
Ha szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni, szeretsz emberekkel kommunikálni, van némi tapasztalatod műszaki, projekt-menedzseri területen akkor jelentkezz hozzánk.
Stabil, kiszámítható, családias környezetet biztosító, feltörekvő magyar tulajdonú vállalkozás.

Amit kínálunk:
Családias környezet
Hosszú távú munkalehetőség
Ingyen kávé
Versenyképes juttatási csomag
Cafeteria
Változatos projekt jellegű feladatok
Kirándulások, csapatépítő programok

Munkavégzés helye:
Debrecen

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.