Online marketing munkatárs

Érdi székhelyű online marketing és csomagküldő cég megbízásából keresünk rész vagy teljes munkaidőben új munkatársat az alábbi pozícióba:

ONLINE MARKETING MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Folyékonyan beszélj szlovák nyelven
Légy lojális csapatunk és ügyfeleink iránt, szeresd amit csinálsz és akarj tanulni, fejlődni
Légy motivált és optimista, vidám természetű
Tudj önállóan dolgozni és legyenek ötleteid, ne várd, hogy a munka találjon meg téged
Rendelkezz legalább középfokú végzettséggel és felhasználói szinten tudd kezelni az office programokat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Facebook hirdetések és/vagy Google Adwords ismerete
Weboldalak kezelésében szerzett tapasztalat
Szövegírói tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Egy új projekt keretében megbízónk szlovák terjeszkedését kellene teljes körűen elősegíteni
Weboldalindítással és szövegezéssel, akciós kampányok lebonyolítása
Hirdetési felületek kezelése melyhez minden szakmai segítséget megadunk
Szintén része a megrendelőkkel való e-mailes és telefonos kapcsolattartás, továbbá a megbízóval történő egyeztetés

Amit kínálunk:
Megbízható háttér
Kellemes kollégák és munkakörnyezet
Versenyképes, nettó: 300.000 Ft
Indulási- és érkezési hely Pusztazámor

Kérjük, fizetési igényét jelentkezésében jelezze!

Munkavégzés helye:
Érd