Fejő / tehenész / állatgondozó

Mezőgazdasági cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FEJŐ / TEHENÉSZ / ÁLLATGONDOZÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Személyes-, valamint munkahigiéniára való igényesség
Szakmai fejlődés igénye
A szarvasmarhák szeretete, a velük való állatgondozáshoz szükséges ismeretek, készségek megléte

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakirányú végzettség
A szakmában szerzett (leinformálható) tapasztalat
Büntetlen előélet
Köztartozás mentesség
Rendezett családi viszonyok (alkoholizmus kizáró ok)
T és/vagy B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Új kolléga fő feladata az állattenyésztésben lesz
2x6 állásos fejőházban fejés elvégzése, részt venni a napi állattartási-, állategészségügyi-, állathigiéniai-, takarmányozási munkákban

Megbízóról:
A gazdaság 1994 óta végzi tevékenységét a mai formájában
Fő profil a 460 szarvasmarhából álló tehenészet
130 tehenet fejnek, valamint a bikákat hízott bikaként értékesítik
A takarmányt maguknak termelik meg, mintegy 450 hektáron
A fejés-, tartás-, takarmányozástechnológiában modern, könnyen kezelhető folyamatok a jellemzőek, magas gépesítési színvonallal. Növénytermesztésüket szintén a kor kihívásának megfelelően modern gépekkel végzik

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
A munka törvénykönyve szerinti munkaidő és szabadság
Szakmai fejlődés lehetősége
Szállást tudunk biztosítani, akár a munkavállaló családjának is

Munkavégzés helye:
Tököl

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.