Gépkocsivezető

Közép-Kelet-Európa egyik legdinamikusabban fejlődő nemzetközi szállítmányozási vállalata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPKOCSIVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Megbízható
C, E kategóriás jogosítvánnyal
Min. 6 hónapos nemzetközi árufuvarozásban megszerzett gyakorlat
Pontos munkavégzés, munkaidő vezetési idő betartása, kivezetése feladattól függően
A csapat szellem alapkövetelmény

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Irányítók utasításainak betartása, fuvar feladat pontos elvégzése

Megbízó:
Közép-Kelet-Európa egyik legdinamikusabban fejlődő nemzetközi szállítmányozási vállalata
Gondolkodásmódjuk és filozófiáik a sikerük záloga, a csapatmunka számukra alapkövetelmény!
Flottájuk 110 db 2017-es Mega Space Mercedes-Actros Low Liner és 80db VOLVO FH 500 Low Liner új kamionnal rendelkezik.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Új felső kategóriás, jól felszerelt autók (Mercedes, Volvo)
Premium munkakörnyezet, nonstop asszisztencia
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Európa területe, budapesti központi indulással

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.