Műszaki előkészítő / asszisztens

Mélyépítéssel, közműépítéssel illetve útépítéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ / ASSZISZTENS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Pontosság, megbízhatóság
Önálló munkavégzés
Esztétikai érzék
Igényes munka
Problémamegoldó képesség, rugalmasság
Word, Excel, Outlook haladó szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Építőipari cégnél szerzett tapasztalat, gyakorlat
Számítógépes általános ismeret, gyakorlat
EKR ismerete
AutoCad ismerete
A telephelyhez közeli lakhely

Főbb feladatok, munkák:
Általános, a cég mindennapos adminisztrációjának intézése, kezelése
Egyszerűbb szerződések készítése, átvizsgálása
Műszaki felmérések számítógépre vitele
Kivitelezési folyamatok előkészítése, átadási műszaki dokumentációk összeállítása, kimutatások készítése
Tervdokumentációk alapján anyagmennyiségek számítása
Kivitelezéshez kapcsolódó árajánlatok gépre vitele, költségek számítása
Projektvezetők munkájának segítése, támogatása
Pályázati dokumentációk összeállítása

Megbízóról:
1995-ben alakult Szigetújfaluban, mely magyar tulajdonú vállalkozás.
Munkáját magasan képzett mérnökök és szakemberek segítik.
A cég folyamatosan törekszik arra, hogy neve garanciát jelentsen megrendelőinek. Profiljuk a mélyépítés, közműépítés, ill. útépítés.
Korszerű számítógép, munkagép, építőipari gépparkkal, jól felszerelt lakatos és asztalos műhellyel és egyéb eszközállománnyal rendelkeznek.
Gazdasági egységük jelenlegi létszáma közel 50 fő.
1999-ben beton- és betonelem gyártással bővült tevékenységi körük.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Áprilisi – májusi munkakezdés
Tudástól, gyakorlattól függően versenyképes bérezés
Havi szintű prémium rendszer
Teljes munkaidőben történő foglalkoztatás (H-P, 7-16-ig)
Bejelentett munkaviszony
Munkába járás költségének térítése
Határozatlan idejű munkaviszony (3 hónap próbaidővel)
Hosszútávon megbízható lehetőség

Munkavégzés helye:
Szigetújfalu

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.