Pénzügyi vezető

Mezőgazdasági cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI VEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú agrár-, pénzügyi- vagy közgazdasági végzettség
Elhivatottság a szakma iránt
Felhasználói szintű PC ismeret
B kategóriás jogosítvány
Megbízhatóság, pontosság, megfelelő munkabírás
Feladatainak ellátásához való naprakészség igénye, ismereteinek bővítése
Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
Napi együttműködés a vállalkozás vezetésével

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Könyvelési-, pályázatírási-, agrárrendtartási ismeretek, tapasztalatok

Főbb feladatok, munkák:
A vállalkozás vezetésének már folyamatban lévő és tervezett fejlesztéseinek összehangolása az ügyvitellel, termeléssel, pályázati lehetőségekkel és jogszabályi háttérrel.
Tevékenység és a könyvelés összehangolása, év közbeni eredménytervezés.
Részvétel a tevékenységek és fejlesztések tervezésében, megfelelővé téve a jogszabályi követelményeknek
Részvétel pályázatok, hitelbírálatok előkészítésében, jobb esetben pályázat készítésében.
Részvétel hatósági ellenőrzések gördülékeny lebonyolításában
Napi - a tevékenységgel kapcsolatos - ügyek intézése.
Mezőgazdasági termeléssel kapcsolatos nyilvántartások ismerete (Gazdálkodási napló, permetezési napló, legeltetési napló stb.).
Mezőgazdasági tevékenységek jelentési kötelezettségeinek ismerete
(Kapcsolattartása a hatóságokkal: MVH, Állategészségügy, ENÁR, stb.).

Megbízóról:
A vállalkozás Tökölön, Budapest agglomerációjában gazdálkodik mintegy 500 hektár területen valamint 500 db tejelő szarvasmarha tartásával foglalkozik.
Egyik fő cél, a termőföldtől az asztalig gondolat megvalósítása.
Az elmúlt nyolc évben komoly EU által támogatott fejlesztést hajtottak végre. Folyamatban van egy tejüzem tervezése, építése és üzemeltetése. A gazdaság önellátó, saját könyvelése és ügyviteli rendszere van. Törekednek az állandó fejlesztésre.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Havi versenyképes alapjövedelem
Teljesítménytől függő extra jövedelem
Szállás, vagy utazás támogatása
Teljes körű betanítás
Szakmai fejlődési lehetőség
Mobiltelefon, laptop

Munkavégzés helye:
Tököl

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.