GDPR területi képviselő, közreműködő

Adatbiztonsági, adatvédelmi és információbiztonsági tanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GDPR TERÜLETI KÉPVISELŐ, KÖZREMŰKÖDŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Számlaképesség
Jogosítvány, saját autó
Legalább 5 év szakmai tapasztalat
Minimum középfokú végzettség
Jó kommunikációs képességek szóban és írásban egyaránt
Üzleti megjelenés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Felsőfokú végzettség

Főbb feladatok, munkák:
Jelenleg is területi képviselő, kapcsolattartó és/vagy értékesítő munkát végző, számlaképes kollégákat keresünk Kelet-Magyarországi régióból adatvédelem (GDPR) és információbiztonság területen nyújtott szolgáltatásaink értékesítésére, továbbá ügyfélkapcsolati tevékenységek folyamatos ellátására.

Megbízóról:
10 éve foglalkozik adatbiztonsági, adatvédelmi és információbiztonsági tanácsadással és immáron harmadik éve a vállalkozások GDPR megfelelőségre felkészítésével. Professzionális, ügyfélcentrikus szolgáltatásainknak köszönhetően folyamatosan és dinamikusan bővül ügyfeleink köre. A hosszú távon kiszámítható és megbízható partnerség jellemzi és vezérli működésünk.

Amit kínálunk:
Kötetlenül, rugalmasan végezhető munka. Kiegészítő jövedelemforrásként is megteszi, de hamar elérheted, hogy ez legyen a fő.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.