Szoftverfejlesztő

30 éve működő, szegedi szoftverfejlesztő kisvállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZOFTVERFEJLESZTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú informatikai végzettség
Kiváló kommunikációs képesség
SCRUM módszertan részletes ismerete
Verziókövető rendszerek, tesztelési eljárások ismerete
Legalább 5 éves haladó szintű PHP/mySQL fejlesztési gyakorlat
PHP keretrendszerek ismerete
Fejlesztést segítő eszközök ismerete (SVN/GIT, NetBeans/Eclipse)
HTML5, CSS3, Javascript ismeretek
Jó problémamegoldó képesség
Angol nyelv magas szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Mobilalkalmazás-fejlesztési tapasztalat
LINUX, SQL adatbázis üzemeltetési gyakorlat
Gazdasági, vállalatirányítási ismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Új, több éves szoftverfejlesztési projektben való részvétel
Rendszertervezési, adatbázis tervezési feladatok ellátása
Webes alkalmazási modulok, adatbázis elemek, interfészek fejlesztése
Tesztelési eljárások kialakítása, végrehajtása
Dokumentáció készítése
Konferencián, szakmai bemutatókon a projekt bemutatása, szükség szerint angol nyelven

Megbízóról:
30 éve működő, szegedi szoftverfejlesztő kisvállalkozás. Több éve fejlesztenek turisztikai mobilalkalmazásokat, turisztikai adatbázisokat. Több mint 60 alkalmazást publikáltak. Dinamikusan bővül a turisztikai adatbázisukat használó partnereik száma.

Amit kínálunk:
Fiatal, kis létszámú csapat
Stresszmentes, nyugodt munkakörnyezet
Rugalmas munkaidő
Teljes munkaidős, hosszú távú munkahely
Bérezés bruttó 600 eFt-tól.

Munkavégzés helye:
Szeged