Pénzügyi és adminisztrációs munkatárs

Magyarországon egyedülálló színvonalú, luxus személyszállítással és autóbérbeadással foglalkozó családi vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI ÉS ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Magas fokú precizitás
Kiemelkedő kommunikációs készség
Hatékony csapatmunka
Középfokú angol nyelvtudás
Pénzügyi vagy közgazdasági végzettség
Számviteli szabályok ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Valutapénztárosi képesítés
Több éves, hasonló területen szerzett munkatapasztalat
Felsőfokú angol, vagy egyéb nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Pénzügyi feladatok ellátása (számlázás, utalások elvégzése, pénztárkezelés)
Pénzügyi vezetővel, könyvelővel és közvetlen felettessel történő szoros együttműködés
Kapcsolódó szerződések, nyilvántartások kezelése és előkészítése
Kintlévőség-kezelés
Együttműködés csapattagokkal, kérésre egyéb területen történő támogató munkavégzés, kalkulációk készítése
Közvetlen felettes kérése alapján egyéb feladatvégzés
Üzleti és stratégiai tervezésben való felelősségteljes részvétel

Megbízóról:
Magyarországon egyedülálló színvonalú, luxus személyszállítással és autóbérbeadással foglalkozó családi vállalkozás.
A Four Seasons Budapest és a The Ritz-Carlton Budapest szállodák kizárólagos szerződött partnereiként állnak a szállodák vendégeinek rendelkezésére.
Kizárólag ezzel a két szállodával dolgoznak, a minőség garantálása érdekében nem terjeszkednek tovább. A Kft mellett rendelkeznek további két kapcsolt céggel, amelyek közül az egyik utazásszervezéssel, a másik pedig egy parkolóház és két autómosó üzemeltetésével foglalkozik. Ezen három cég tevékenysége közösen biztosít számukra jelentős piaci előnyt mindhárom területen.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes fizetés
Stabil munkahely
Szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben

A legfontosabb, hogy versenyképes fizetés és kiszámítható munkaidő biztosításával igyekszünk megteremteni azt a környezetet, amelyben kollégiánk kiválóan tudnak teljesíteni és fejlődni. Ez az állás jó lehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél való tapasztalatszerzésre, ahol a hasznos, új gondolatokra nagy figyelmet fordítunk. A nemzetközi partnerekkel és ügyfelekkel való kommunikáció remek lehetőséget teremt az egyéni fejlődésre. Fiatalos és dinamikus csapatunkban kellemes munkakörnyezet várja új kollégánkat.

Munkavégzés helye:
Budapest, V. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.