Pénzügyi munkatárs

Magyarországon több évtizede működő, karbantartási-műszaki anyagok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú számviteli-pénzügyi ügyintézői végzettség
Számítógépes ismeret (Excel, Word stb.)
Megbízhatóság, rugalmasság
Kiváló problémamegoldó képesség
Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Mérlegképes könyvelői végzettség
Pályakezdő
B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Házi pénztár kezelése, az ezzel kapcsolatos könyvelés elvégzése
Bejövő számlák formai, tartalmi ellenőrzése, kontírozása, könyvelése
Kimenő számlák ellenőrzése
Adminisztrációs feladatok elvégzése

Amit kínálunk:
Határozott idejű munkaszerződés
Barátságos, fiatalos csapat
Cafeteria
Csapatépítő programok
Családias környezet
A pozícióhoz, megfelelő bérezés

Munkavégzés helye:
Debrecen

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.