Kontrolling és pénzügyi vezető

25 éve, magyar vállalati háttérrel működő vagyonvédelmi cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KONTROLLING ÉS PÉNZÜGYI VEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
Szakirányú felsőfokú végzettség
Analitikus szemléletmód
Alapos MS-Office ismeretek
Rugalmasság, agilitás jó kommunikációs képességek, csapatorientált személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Aktív, idegen nyelv ismerete
Fegyverismereti jártassági vizsga megléte maroklőfegyverre

Főbb feladatok, munkák:
Pénzügy, Számvitel és Kontrolling terület (jelenleg 2 fő) vezetése, munkájának szervezése és operatív támogatása
Havi, negyedéves, éves beszámoló összeállítása magyar számviteli szabályok szerint
Felelős az éves mérleg- és eredménykimutatás terveinek, évközi prognózisoknak ill. többéves előrejelzéseknek az elkészüléséért továbbá Cash Flow prognózisok összeállításáért
Felelős a vállalati riportok előállításáért, azok továbbfejlesztéséért, valamint a folyamatok és az üzletmenet optimalizálására vonatkozó konkrét javaslatok kidolgozásáért
A hatályos számviteli és adótörvények előírásainak betartása, betartatása a Társaságnál.
Kapcsolattartás a hatóságokkal,
A cég saját vállalat irányítási rendszerének továbbfejlesztésében való részvétel (pénzügyi és kontrolling modul)
Ad-hoc elemzések és riportok
Proaktív kommunikáció és együttműködés a kollégákkal a cégcsoporton belül

Megbízóról:
25 éve, magyar vállalati háttérrel működő vállalkozáscsoport.
Fő profiljuk az elektromos kerítés, a vagyonvédelem és a járműkövetés.
Nagy utat tettek meg napjainkig, mire ezeken a területeken a magyar piac egyik meghatározó, élvonalbeli cégévé fejlődtek.
Társaság célkitűzése, hogy partnereinek hatékonyságjavító és költségcsökkentő megoldásokat szállítson.
Napjainkban egyre fontosabbá válik értékeink megfelelő védelme.
A technikai innovációk eredményeként nagyon sokféle biztonságtechnikai megoldás közül választhatunk és érdemes is választanunk, mert ezek nem csak védelmünket szolgálják, hanem mindennapi életünket is egyszerűbbé és biztonságosabbá teszik.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Várja Önt egy felelősségteljes és jövőorientált feladatkör, egy dinamikus csapatban
Versenyképes fizetés és megfelelő támogatás a feladatkör ellátáshoz
Különböző továbbképzések és továbbfejlődési lehetőség
Rugalmas munkarend

Munkavégzés helye:
Szeged

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: csongra[email protected]