Pénzügyi ügyintéző

Budapesti Intézmény megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább középfokú pénzügyi/számviteli végzettség
Költségvetési intézményben pénzügyi-, számviteli területen szerzett legalább 3 éves gyakorlat
MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
Büntetlen előélet
Magyar állampolgárság
Cselekvőképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
CT-EcoSTAT gazdasági és gazdálkodási ügyviteli rendszer ismerete
Mérlegképes könyvelői szakképesítés
Selejtezési, leltározási feladatok ellátásában tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Az EcoSTAT gazdasági és gazdálkodási ügyviteli integrált rendszerben:
Gondoskodik a kötelezettségvállalások nyilvántartásba vételéről, naprakészségéről
Elvégzi a szállítói számlák iktatását, kontírozását
Gondoskodik az intézmény gazdálkodási kereteinek, projektjeinek, támogatási szerződéseinek naprakész nyilvántartásáról, felhasználások követéséről, elszámolásairól
Közreműködik az éves és időszaki beszámolók elkészítésében
Közreműködik az éves költségvetési előirányzat tervezet elkészítésénél

Amit kínálunk:
Főállású munkakör

A jogviszony időtartama:
határozott idejű jogviszony
próbaidő: 4 hónap

Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Magyar nyelvű szakmai önéletrajz
Motivációs levél
Végzettséget, képesítést tanúsító okiratok fénymásolata
Bérigény megjelölés
Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul

Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: „álláspályázat: pénzügyi ügyintéző”

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület