Ingatlantanácsadó / otthonszakértő

Országos ingatlanhálózat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

INGATLANTANÁCSADÓ / OTTHONSZAKÉRTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség
B kategóriás jogosítvány, saját autó
Számítógép felhasználói szintű ismerete, kezelése
Elhivatottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Ingatlanközvetítésben szerzett tapasztalat
Ingatlanközvetítői végzettség
Vállalkozói szellem
Nyitottság
Talpraesettség
Helyismeret

Főbb feladatok, munkák:
Ingatlanközvetítés (eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések kötése, ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása, vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése, kapcsolattartás meglévő ügyfélkörrel, ingatlanhirdetések kezelése)

Megbízóról:
Magyarország legnagyobb, folyamatosan fejlődő, bővülő, országos szintű ingatlanközvetítő hálózata
15 év tapasztalatának köszönhetően mára az piac egyik vezető szereplőjévé vált az ingatlan- és hitelközvetítés terén.

Amit kínálunk:
Kimagasló jövedelemszerzési lehetőség
Kötetlen munkaidő
Országos adatbázis, hálózat
Képzések
Ingyenes irodai eszközhasználat
Személyes mentori támogatás
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Pest megye déli része, Budapest déli kerületei

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.