Szaniter gyártó / feldolgozó

Szegedi szanitergyártó üzem megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

SZANITER GYÁRTÓ / FELDOLGOZÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Műszaki szemlélet
Jó kézügyesség, kreativitás
Jó problémamegoldó képesség
Tanulási készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Műszaki végzettség
Alapvető műszaki ismeretek
Igényesség

Főbb feladatok, munkák:
A betöltendő munkakörtől függően a gyártás előkészítésben, a gyártásban, illetve a termékek feldolgozásában való részvétel, aktív műszaki támogatás mellett.

Megbízóról:
23 éve alapított, dinamikusan fejlődő, korszerű technológiát alkalmazó szanitergyártó üzem szegedi székhellyel.
A világ számtalan országában ismert öntött kerámia technológiával évente több mint 40.000 db mosdót és zuhanytálcát állítunk elő. Termékeink 80%-a európai, és ázsiai országokban kerül értékesítésre.
Hazai kiemelkedő partnerünk a RAVAK Hungary.
A folyamatos fejlődés eredményeképpen, mára csaknem ötven munkavállaló dolgozik azon, hogy a cégünknél előállított szaniter termékek a legjobb minőségben és a leghatékonyabb módon jussanak el a felhasználókhoz.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Fiatalos kreatív csapat
Egyműszakos munkarend
Stabil, hosszú távú bejelentett állás
Korrekt teljesítménybérezés (Br.: 180.500 Ft-330.000 Ft)
Fix prémium
Év végi jutalom
Távolsági bérlet térítés

Munkavégzés helye:
Szeged