Ingatlanértékesítő

Országos hálózattal rendelkező ingatlaniroda megbízásából a III. kerületi irodájukba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum érettségi, de ha van diplomád, akkor sem lógsz ki a csapatból
Megfelelő megjelenés, és kommunikációs készség
Határozott, agilis fellépés
Kihívást kereső személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Nyelvtudás
Vezetői tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Egy 1 hetes alapképzés után, mentor segítségével tanulod meg a szakmát lépésről lépésre.
Megbízókat keresünk, és vevőket.
Egy cél van, minél hamarabb, minél több pénzt keresni, magunknak is és az ügyfeleinknek is.

Megbízóról:
12 éve Franchise partnere a magyar piac legnagyobb ingatlanhálózatának, a III. kerületben.
Elkötelezettek amellett, hogy megbízóik és vevőik is a legprecízebb és legbiztonságosabb kiszolgálásban részesüljenek, hiszen életük legfontosabb eseményét osztják meg velük, ingatlanjaik eladását és vételét.

Amit kínálunk:
Teljes szakmai támogatás
Folyamatos professzionális képzések
Szuper motivációs juttatások
Kötetlenség
Csapat
Teljes infrastruktúra
Folyamatos online marketing támogatás

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent számodra, kérjük, küld el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod az alábbi email címre: [email protected]