Operátor

Folyamatosan fejlődő Autó makett gyártó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

OPERÁTOR

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakmai tapasztalat
Bűntetlen előélet
Jó szem-kéz koordinációs készség
Jó problémamegoldó készség
Kreativitás
Rugalmasság, nyitottság az új dolgok felé

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Kézműves termék kézi megmunkálása, kiadott utasítások szerint
(csiszolás, festés, matricázás, ragasztás, szerelés stb.)
Termékeket alkotó alkatrészek elő-, készre megmunkálása
Termékek tisztítása, csomagolása

Amit kínálunk:
Bejelentett, teljes munkaidős állás
1 műszakos munkarend
Nem Pécsiek esetén utazási támogatás: távolsági tömegközlekedésre, autóra
Kulturált, nyugodt, rugalmas munkakörnyezet

Kérjük, fizetési igényét jelentkezésében jelezze!

Munkavégzés helye:
Pécs

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.