Targoncavezető

Mélyépítéssel, közműépítéssel illetve útépítéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TARGONCAVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Targoncavezető munkakörben (folyamatosan) eltöltött legalább 1 év munkavégzés, leinformálható referenciával.
Pontosság, megbízhatóság,
Önálló munkavégzés
Esztétikai érzék,
Problémamegoldó képesség, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Építőiparban szerzett általános tapasztalat
Egyéb szakmai végzettség
Lakatos munkában szerzett tapasztalat, gyakorlat.
B kategóriás jogosítvány
A telephelyhez közeli lakhely

Főbb feladatok, munkák:
Betonelemgyártáshoz szükséges folyamatos targoncás szállítások végzése
Betontermékek csomagolása, összekészítése,
Betonelemgyártáshoz szükséges egyéb kiegészítő tevékenységek végzése, esetenként
Téli időszakban karbantartási munkák végzése,

Megbízóról:
1995-ben alakult Szigetújfaluban, mely magyar tulajdonú vállalkozás.
Munkáját magasan képzett mérnökök és szakemberek segítik.
A cég folyamatosan törekszik arra, hogy neve garanciát jelentsen megrendelőinek. Profiljuk a mélyépítés, közműépítés, ill. útépítés.
Korszerű számítógép, munkagép, építőipari gépparkkal, jól felszerelt lakatos és asztalos műhellyel és egyéb eszközállománnyal rendelkeznek.
Gazdasági egységük jelenlegi létszáma közel 50 fő.
1999-ben beton- és betonelem gyártással bővült tevékenységi körük.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Azonnali munkakezdés
Munkavégzéshez szükséges, szerszámok, munkaruha, védőeszközök.
Tudástól, gyakorlattól függően versenyképes bérezés,
Teljes munkaidőben történő foglalkoztatás.
Bejelentett munkaviszony.
Munkába járás költségének térítése.
Határozatlan idejű munkaviszony (3 hónap próbaidővel)
Hosszútávon megbízható lehetőség

Munkavégzés helye:
Szigetújfalu

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]