Homlokzatszerelő

Homlokzatszereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

HOMLOKZATSZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
B kategóriás jogosítvány
Gépkezelői jogosítvány
Német / angol nyelvtudás bármilyen szinten

Főbb feladatok, munkák:
Alumínium nyílászárók beszerelése és üvegezése
Épületek külső munkálatai, magasban is

Megbízóról:
A cég több németországi városban, nagy projekteken, pl. kórházak, iskolák, stb. végez homlokzatszerelést, valamint nyílászárók beépítését és üvegezését.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör (bejelentés német vagy osztrák cégbe, projekthelyszíntől függően)
1250 EUR-tól - 2000 EUR-ig, szakértelemtől és gyakorlattól függően.
Ingyenes szállás saját konyhás, fürdőszobás szállásokon, 4-6 fő lakik egy lakásban vagy házban
Ingyenes ki- és hazautazás a cég autóival.
Hazautazás:
Dekádokban dolgozunk, azaz 10 nap munka hétfőtől következő csütörtökig, csütörtök délután hazautazás, kiutazás vasárnap délután, vagy hétfőn hajnalban, projekttől (távolságtól) függően.
Hosszú távú, biztos munkahely.

Munkavégzés helye:
Németország (Karlsruhe, Landshut vagy Augsburg - jelenleg ezekben a városokban vannak a projektjek)

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.