Pénzügyi főmunkatárs

Budapesten működő, közel 20 éves múlttal rendelkező, kereskedelmi tevékenységet folytató részvénytársaság megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI FŐMUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú felsőfokú végzettség (pénzügyi, gazdasági)
Minimum 5 éves pénzügyi vagy számviteli területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
Önálló, pontos, precíz munkavégzés
Kiváló problémamegoldó készség
Rendszerszemléletű gondolkodásmód
Magas szintű felhasználói számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, PPT)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Számviteli tapasztalat
Könyvelési ismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Szállítói számlák formai és tartalmi ellenőrzése, iktatása
Vevői számlák elkészítése
Vevő és szállító állomány naprakész nyilvántartása, utalások előkészítése
Számlavezető bankokkal operatív kapcsolattartás
Pénzügyi nyilvántartások naprakész vezetése
Kintlévőségek kezelése (jelentés a cégvezető felé, szükséges lépések megtétele )
Beszámolók, jelentések elkészítése (pl.: ÁFA analitika, INTRASTAT, KVTD)
Házipénztár naprakész kezelése, vezetése
Havi gyakorisággal főkönyvi egyeztetések, elhatárolások, kipontozás
A könyvelés által megadott fizetési kötelezettségek nyilvántartása
Évközi, éves zárással kapcsolatos feladatok ellátása
Egyéb, a cég vezetése által meghatározott feladatok ( cash-flow készítés, forgalmi kimutatások készítése, adatszolgáltatás a hipermarket hálózatok felé, forgalmi visszatérítések/bónuszok vezetése, ellenőrzése, esetleges eltérések kezelése)

Amit kínálunk:
Önálló munkavégzés
Belbudai modern irodai környezet, korszerű munkaállomás
Motivált, családias hangulatú cégkultúra
Teljes munkaidős állás
Hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes jövedelem

Kérjük, fizetési igényét jelentkezésében jelezze!

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület