Szakápoló

Megyei kórház megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZAKÁPOLÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Emelt szintű szakképesítés
Szakirányú OKJ-s vagy szakápolói végzettség
Magyar állampolgárság
Büntetlen előélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
Fekvőbeteg gyógyintézményben szerzett ápolói tapasztalat
Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Az osztály profiljába tartozó szakápolási feladatokat lát el.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók
Közalkalmazotti jogviszony
Hosszú távú, biztos munkahely

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Szakmai önéletrajz
Iskolai végzettséget és szakképesítést igazoló dokumentumok hiteles másolata
Érvényes erkölcsi bizonyítvány
Nyilatkozat arról, hogy a pályázatot a bíráló bizottság tagjai megismerhetik

Munkavégzés helye:
Kaposvár

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el jelentkezését az alábbi email címre: [email protected]klife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.