Épület-létesítményfelelős

Megyei kórház megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÜLET-LÉTESÍTMÉNYFELELŐS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú képesítés, vagy középfokú iskolai végzettség
Felsőfokú épületgépész szakmai végzettség, vagy középfokú épületgépész szakmai végzettség üzemeltetési tapasztalattal
Magyar állampolgárság
Büntetlen előélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
Épületgépészeti, épületfelügyeleti rendszerek üzemeltetése terén szerzett tapasztalat.

Főbb feladatok, munkák:
Épület - létesítmény felelős az ellenőrzési területén folyamatos bejárást, ellenőrzést végez
Elősegíti a hiányosságok feltárását, biztosítja a rábízott épületek és létesítmények zavartalan működését
Feladata az épületgépészeti rendszerek figyelése, az épületgépészeti rendszerek legoptimálisabb működtetése, a külső vállalkozók tevékenységének nyomon követése, ellenőrzése.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók
Közalkalmazotti jogviszony
Hosszú távú, biztos munkahely

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Szakmai önéletrajz
Iskolai végzettséget és szakképesítést igazoló dokumentum másolata
Érvényes erkölcsi bizonyítvány
Nyilatkozat arról, hogy a pályázatot a bíráló bizottság tagjai megismerhetik

Munkavégzés helye:
Kaposvár

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el jelentkezését az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.