Projektvezető / építésvezető

Építőipari cég megbízásából magas és mélyépítési munkákhoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PROJEKTVEZETŐ / ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú (építészmérnöki, építőmérnöki ) végzettség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Felhasználó szintű informatikai ismeretek
Önálló, pontos munkavégzés,határozott fellépés
Jó probléma megoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Építési helyszín operatív vezetése
Alvállalkozók irányítása, ellenőrzése
A rábízott munkavállalók irányítása, elvégzett feladatok ellenőrzése
Biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása,betartatása
Technológiai elvárások betartása, betartatása
IVR rendszer működtetéséből a rá háruló feladatok teljesítése
Elektronikus építési napló vezetése
Kivitelezés pontos ütemezéséhez szükséges anyagigények kigyűjtése,ütemezett megadása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Stabil,hosszútávú munkalehetőség
Fejlődési lehetőség
Mobil telefon, laptop, céges autó
Jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:
Változó (Hajdú-Bihar, Csongrád, Borsod-Abaúj-Zemplén megye)