Projekt felelős

Építőipari cég megbízásából fém épületelemek, alumínium nyílászárók gyártására keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PROJEKT FELELŐS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú Felsőfokú iskolai (Főiskola, Egyetem) végzettség
Hasonló munkakörben szerzett minimum 5 év szakmai tapasztalat, FMV engedély
Pontos, precíz munkavégzés
Megbízható és felelősségteljes hozzáállás
Jó kommunikációs készség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Auto Cad napi szintű használata
Jó vezetői készség, ebben szerzett gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Angol vagy Német nyelv társalgási szintű ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Projektek pályázati stádiumában árajánlatok elkészítése (épület acélszerkezetek,nyílászárók,lakatos szerkezetek, épülethéjalás,)
Anyag beszállítók és alvállalkozók pályáztatása
Nyertes projekt műszaki megvalósításának helyszíni koordinálása, irányítása
Műszaki egyeztetések tervezőkkel, építésvezetőkkel
Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
Építési napló vezetése
Folyamatos minőség-ellenőrzés a projekten
Műszaki átadás-átvétel lebonyolítása

Amit kínálunk:
Főállású teljes munkaidős munkakör
Fix, versenyképes jövedelem, eredményességfüggő premizálás, Cafeteria
Hosszú távú munkalehetőség, Fejlődési és előrelépési lehetőség; fiatalos, támogató csapat

Munkavégzés helye:
Debrecen, illetve az elnyert projektek helyszíne is