Műszaki előkészítő

Építőipari cég megbízásából fém épületelemek, alumínium nyílászárók gyártására keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú szakirányú iskolai végzettség (Főiskola, Egyetem)
Középfokú német vagy angol nyelv
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (3-5 év), FMV engedély
Pontos, precíz munkavégzés, megbízható és felelősségteljes hozzáállás, jó kommunikációs készség
MS Office programok magabiztos ismerete, Schücal software, AutoCAD szoftver ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Árajánlat készítése, beszállítói ajánlatok bekérése, (épület acélszerkezetek, nyílászárók, lakatos szerkezetek, épülethéjalás)
Szerződések előkészítése, dokumentáció kezelés
Alumínium szerkezetek gyártmányterveinek elkészítése (Schüco), átadása a gyártóüzem részére
Műszaki egyeztetések tervezőkkel, építésvezetőkkel, helyszíni kivitelezésben való közreműködés

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Fix, versenyképes jövedelem, eredményességfüggő premizálás, Cafeteria
Hosszú távú munkalehetőség
Fejlődési és előrelépési lehetőség; fiatalos, támogató csapat

Munkavégzés helye:
Debrecen, illetve az elnyert projektek helyszíne is