Épületgépészeti szakágvezető

Építőipari cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÜLETGÉPÉSZETI SZAKÁGVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú végzettség, épületgépész vagy gépészmérnöki diploma
Hasonló területen szerzett ( előkészítési és kivitelezési területen egyaránt)min.10 év gyakorlat
Önálló, precíz munkavégzés
Jó probléma megoldó készség
Jó vezetői készség, határozott fellépés
FMV engedély megléte
Felhasználó szintű informatikai ismeret

Főbb feladatok, munkák:
Pályázatok épületgépészeti feladatainak előkészítésében való részvétel,irányítása
Anyag beszállítók és alvállalkozók pályáztatása
A beérkezett pályázatok kiértékelése,döntésre előkészítése
Az épületgépészeti kivitelezési munkák ütemezése,koordinálása,feladatok kiosztása,ellenőrzése.
A cég épületgépészeti szakterületén dolgozó kollégák összefogása, irányítása.

Amit kínálunk:
Stabil,hosszútávú munkalehetőség
Versenyképes jövedelem
Fejlődési lehetőség
Mobil telefon, laptop,céges autó
Jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:
Debrecen, esetenként kiküldetés ( munkaterületeken történő helyszíni ellenőrzés, egyeztetés)