Beszerzési munkatárs

Magyarországon több évtizede működő, karbantartási-műszaki anyagok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BESZERZÉSI MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Néhány éves tapasztalat beszerzési területen
Gépipari, műszaki ismeret
Német vagy angol nyelv ismerete
Számítógépes programok ismerete és használata
Jó kommunikáció, nyitott személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány
Eredményorientált szemléletmód

Főbb feladatok, munkák:
Beérkező belső ajánlatkérések kezelése, ajánlatkiadás
Termékek megrendelés kül-és belföldről egyaránt
Kapcsolattartás a beszállító partnerekkel
Logisztikai feladatok

Amit kínálunk:
Családias környezet
Ingyen kávé
Versenyképes juttatási csomag
Cafeteria
Változatos feladatok
Kirándulások, csapatépítő programok

Beszélsz németül/angolul? Műszaki beállítottságú embernek tartod magad? Szívesen dolgoznál egy fiatalos, dinamikus csapatban? Ha igennel válaszoltál, küld el Önéletrajzodat!

Munkavégzés helye:
Debrecen

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.