Értékesítési vezető

Fűtéstechnikával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Az értékesítéssel szembeni elhívatottságot, amely magasfokú affinitással párosul az innovativ technika iránt.
Kiemelkedő tanácsadási kompetencia, amely lehetővé teszi Önnek a vevői ígények megértését, az érdeklődés felkeltését és a legmegfelelőbb megoldások fel-ajánlását.
Vevőink felé meggyőzően, lelkesen és eredményesen közvetíti a termékeink használatával kapcsolatos tudnivalókat.
Kiemelkedő a saját egyéni motivációja, kitartó és örömöt szerez Önnek az, hogy aktívan projekteket irányíthat.

Főbb feladatok, munkák:
Új vevők megnyerése, akikkel a projekttervezéstől egészen a beüzemelésig tartja a kapcsola-tot és végig kiséri a teljes folyamatot
Ajánlatokat készít és lebonyolítja az azokkal kapcsolatos tárgyalásokat, valamint elkészíti a szerződéseket.
Szorosan együttműködik a tervezőkkel, a mérnőki irodákkal, fűtésszerelőkkel és a területi szö-vetségekkel.

Megbízóról:
Ön a mi leendő munkatársunk, amennyiben izgalmas projektek és innovativ technika iránt lelkesedik és önállóan tud dolgozni.
Ugyanis: Az intelligens fűtéshez intelligens Emberek kellenek.

Olyan rendszerekkel, amelyek az energia költségeket egy harmadával csökkentik, a cég úttörő a modern csarnokfűtési technologiák területén. Meggyöződésből, elejétől kezdve az infravörös hőelv mellett kötelezték el magukat.
Olyan fűtéstechnikai megoldásokat fejlesztenek ki, amelyek az idő követelményeinek, mindig energiatakarékosabban, mindig jobban és mindig ked-vezőbben megfelelnek. Ezt értik az intelligens fűtés alatt.

Minden egyes termékben és minden egyes sikeres projektben benne van munkatársaik tö-rekvése és lelkesedése.
Értelmes személyek, akik a cég sikerét szavatolják.

Amit kínálunk:
Technológiailag kiforrott, innovativ termékek, amelyek vevőink számára akár 70%-os energia megtakarítást is lehetővé tesznek.
Megbízható, szakképzett munkatársakat és rövid, közvetlen döntési folyamatot.
Teljesítményorientált javadalmazás vonzó premizálási modellekkel, céges autó, magánhasználatra is.

Munkavégzés helye:
Fegyvernek

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, várjuk jelentkezését, önéletrajzát, valamint a munkábaállás lehetséges időpontjának és fizetési igényének megjelőlését az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.