Nemzetközi gépkocsivezető

Felsőzsolcai telephelyű logisztikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

NEMZETKÖZI GÉPKOCSIVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
CE kategóriás jogosítvány
Érvényes GKI, digitális tachográf kártya
Nemzetközi fuvarozásban, nyerges szerelvénnyel szerzett gyakorlat,
Megbízható, munkájára igényes, önálló munkavégzésre alkalmas jelentkező

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Idegen nyelv ismeret előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:
3 hét munkaidő után 1 hét szabad
Buszos és szerelvényes ki- és hazautazás
Hosszabb kör esetén külföldi partnercégnél biztosított hétvégézés, ill. autószervíz
Teljes- és részrakományok fuvarozása
55-60 EUR napidíj + 195.000 Ft - alapbér
ADR (nem kötelező) és GKI megújító vizsga kifizetése
Ösztönző juttatások, korrekt elszámolás
Jó csapat, jó munkakörülmények

Munkavégzés helye:
Főként hollandiai, németországi, belgiumi fuvarok