Ügyfélkapcsolati tanácsadó

Magyarország piacvezető pénzügyi szolgáltatójának megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLKAPCSOLATI TANÁCSADÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség (diploma előny)
Eredményorientáltság
Motivált, szorgalmas, céltudatos személyiség
Proaktív hozzáállás
Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Diploma
Értékesítési tapasztalat
Vezetői ambíció

Főbb feladatok, munkák:
Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
Meglévő szerződések kezelése
Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
Értékesítési célkitűzések elérése
értékesítési akciókban való aktív részvétel

Amit kínálunk:
Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem
Karrier lehetőség
Hivatásindító támogatás
Folyamatos fejlődés, versenyképes szakmai tudás
Széles termékpaletta