Villamosmérnök / tervező

Erősáramú tervezői tevékenységgel foglalkozó cég megbízásából keresünk pályakezdő, illetve gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLAMOSMÉRNÖK / TERVEZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Villamosmérnöki végzettség
Autocad felhasználó szintű ismerete (segítünk elsajátítani!)
Eplan felhasználó szintű ismerete (segítünk elsajátítani!)
Microsoft programok felhasználó szintű ismerete
Önálló munkavégzés, precíz és pontos
Lelkes, munkája iránti elkötelezettség
Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
Fejlődési hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Min. 1-2 év szakmai gyakorlat
Tervezői jogosultság
Műszaki ellenőri, felelős műszaki vezetői jogosultság
Angol és/vagy német nyelv felhasználó szintű ismerete
B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Épületvillamos erősáramú tervek készítése, milletve annak elkészítésében való részvétel,
Tervdokumentációk előkészítésében való részvétel
AutoCAD szoftverben történő rajzolás,
EPLAN szoftverben elosztószekrények tervezése,
Világításméretezés,
Kábelméretezés és zárlatszámítás szoftverek segítségével,
Műszaki leírás és költségvetés kiírás készítése,
Megfelelő tapasztalat esetén projektkoordinálás,
Tervezési felmérések, auditálások
Kapcsolattartás partnerekkel, megrendelőkkel

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Rugalmas munkaidő beosztás
Jó hangulatú, fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, IV. kerület