Beszerzési referens

Gyógyszer- és orvos-szakmai anyag nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BESZERZÉSI REFERENS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú végzettség (elsősorban kereskedelmi/gazdálkodási/logisztikai)
Kereskedelmi és/vagy beszerzési területen szerzett ismeret, munkatapasztalat
MS Office csomag erős, felhasználói szintű ismerete (Excel kiemelten)
Középfokú angol üzleti nyelvtudás (szóban és írásban)
Készletgazdálkodási ismeretek
Kereskedelemhez kapcsolódó pénzügyi folyamatok ismerete, számok szeretete
Precizitás, problémamegoldó készség
Jó kommunikációs készség
Csapatszellem, dinamizmus

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Gyógyszer nagykereskedelemben vagy gyógyszergyártó cégeknél szerzett tapasztalat
Mielőbbi munkakezdés

Főbb feladatok, munkák:
Beszállítókra vagy megadott speciális termékcsoportra vonatkozó teljes beszerzési és készletezési tevékenység ellátása.

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Jó csapatszellem
Stabil, biztos munkáltatói háttér

Munkavégzés helye:
Budapest, V. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a hirdetésben szereplő feltételek megléte esetén az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.