Kereskedelmi és projekt koordinátor

Kelet-közép európai innovatív építőanyagokat gyártó társaság, magas műszaki tartalommal rendelkező építőanyagok területére, a nagykereskedelmi szegmens értékesítési csapatába keresi új munkatársát az alábbi pozícióba:

KERESKEDELMI ÉS PROJEKT KOORDINÁTOR

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség
Office programok( Excel, Word, PPT.) magas szintű felhasználói ismerete
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Magabiztos, határozott fellépés
Precizitás, pontosság
Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szlovák/Cseh/Román/ Német/ Olasz nyelv ismerete
B kategóriás jogosítvány
Hasonló területen megszerzett munka tapasztalat
Autocad/archicad program ismerete

Főbb feladatok, munkák:
A forgalmazás kapcsán a látókörbe kerülő építési projektek tervezői/beruházói/kivitelezői kapcsolati hálójának feltérképezése, meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás.
Árajánlatok készítése, folyamatos kapcsolattartás kiemelt kereskedelmi partnerekkel, új partnerekkel való kapcsolatfelvétel
Pénzügyi kimutatások, beszámolók, elemzések készítése
Kapcsolattartás külföldi gyártói partnerrel
Általános irodai ügyintézés

Amit kínálunk:
Folyamatos fejlődés, képzés lehetősége nyitva áll, csak Te szabod meg a határt!
Családias hangulat
Versenyképes juttatási csomag
A foglalkoztatottság formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony

Változatos, több munkakörbe betekintést engedő, pergős munkára vágysz egy fiatal lelkes csapat részeként?
Ebben a pozícióban megismerheted és elsajátíthatod a gyakorlatban a logisztika, értékesítés, pénzügy folyamatait, tarthatod a kapcsolatot az értékesítési partnerekkel, vagy külföldi gyártói kapcsolatokkal.
Kezdés: amint a pályázó részéről lehetséges

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.