Logisztikai munkatárs

Flottakezeléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Rendelkezel középfokú végzettséggel
B kategóriás jogosítványod van (aktív, megbízható vezetési gyakorlat)
Maximálisan ügyfélorientált és pozitív beállítottságú személynek érzed magad
Precíz, felelősségvállaló, megbízható, lelkiismeretes és pontos munka jellemez
Stressz tűrő és együttműködő vagy
Feddhetetlen előélettel rendelkezel
Magabiztos kommunikációs készségre tettél szert az évek során

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Autómozgatás területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
Jól beszélsz angolul
Budapesti lakóhely

Amit kínálunk:
Kulturált munkakörülmények
Fiatalos, jó hangulatú csapat
Irodához nem kötött, térben szabad munkavégzés
Rugalmas munkaidő a napi lehetőségek szerint
Hosszú távú, stabil munkahely
Versenyképes fizetés
Próbaidő letelte után munkaruha

Kérjük, fizetési igényét jelentkezésében jelezze!

Munkavégzés helye:
Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.